O nás

Jak to vlastně začalo....

Svatebním doplňkům jsme se začali věnovat v roce 2008 v době, kdy se nám narodila první dcera. Jelikož s ní manželka zůstala doma na mateřské dovolené začala si postupem času hledat koníčka, který by ji vyplnil zbývající volný čas. Šitím a různým drobným manuálním pracem se věnovala již dříve, ale jelikož se jí postupem času nakupily doma různé starší panenky bez šatů, začala jim manželka šít šaty a aby to holkám seklo byly to šaty svatební.

Časem začala manželka panenky sbírat a jelikož se nám doma trochu nakupily a její vrstevnice a kamarádky do toho chtěly praštit, začala jim je půjčovat.

V té době jsme jsme si také pořídili Tatru 603 po které jsme dlouho toužili. Ta postupem času prošla kompletní renovací a nakonec se stala "nezbytným" doplňkem nejen na mnoha svatbách, ale i na mnoha srazech.

Poté jsme začali nabízet i ostatní sortiment, jako jsou cylindry na svatební automobily, ozdobné sponky a korunky do vlasů, ručně vyráběné polštářky pod prsteny, ručně vyráběné svatební vývazky, šperky, svatební SPZ, paraplíčka a jiné.

V době kdy se nám narodila druhá dcera již manželka tolik "volného" času neměla a tak jsme se věnovali většinou jen zapůjčení Tatry, popř. objednávkami k zapůjčení panenek, cylindrů nebo výrobě voniček, které jsme zasílali poštou nebo které si zákazníci vyzvedávali osobně.

V současné době pracujeme na neustálém rozšíření sortimentu, víceméně díky požadavkům zákazníků, tak abychom mohli poskytnout kompletní služby pro Váš slavnostní den. Dále se věnujeme slavnostnímu nazdobení automobilů pro nevěstu, či ženicha a nebo slavnostnímu nazdobení Tatry 603 a to vše dle požadavků našich spokojených zákazníků. Prakticky jsme schopni nazdobit auta v jakékoliv barvě či stylu a to při jakékoliv příležitosti.

Realizace probíhá většinou na objednání, kdy nám zašlete vlastní požadavky a my Vám dle možností obratem zašleme předběžný návrh, který si sami odsouhlasíte.

Se všemi našimi svatebními doplňky jste se mohli setkat nejen na několika desítkách svateb či oslav v České republice nebo na Slovensku, ale i na veletrzích, či výstavách.

Jsme rádi, že jste si nás našli, navštívili naše stránky a vybrali naše produkty, protože nás práce baví a jsme velice potěšeni kdykoliv můžeme nabídnout  své služby, týkající se uskutečnění Vašich vysněných přání vedoucích k Vaší plné spokojenosti.

 

Radmila